Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2018/04/kukuraitis-visus-pabegelius-padare.html

Neįgalumas Lietuvoje yra matuojamas darbingumo procentais. Mūsų draugės vyras yra darbingas 25 procentų. Jis nevaikšto, dirbti negali, nes jo tėra jautri galva ir iš dalies rankos, pirštai suglebę, negali suspausti kumščio. Prieš 18 metų jis nesėkmingai šoko į baseiną ir susilaužė stuburą. Tada jam buvo apie 30 metų. Žmona priversta jį nuolatos prižiūrėti, kilnoti iš invalido vežimėlio į lovą, į vonią, automobilį.

Štai tokiais sunkiais invalidais kovo 22 dieną Socialinių reikalų ir darbo ministras Linas Kukuraitis pavertė visus į Lietuvą vežamus pabėgėlius.

Ar ne siaubas?!

Jaunus ir gabius Afrikos ir Artimųjų Rytų statybininkus, inžinierius, IT specialistus, gydytojus, blogiausiu atveju meistriškus virėjus ar barzdaskučius padaryti visiškais invalidais, kurie nevaikšto, vos judina rankas!?

Tikras daktaras Mengele tas Kukuraitis. Taip diskriminuoti šiuos pabėgėlius neleidžia Lietuvos Konstitucija, neleidžia tarptautinė teisė. Tai grubiausia pabėgėlių diskriminacija Lietuvos piliečių atžvilgiu!

Taigi, šie vargšai neįgalieji-pabėgėliai iš darbdavių gaus vos 25 procentus atlyginimo, o kadangi jie padaryti sunkiais invalidais, normaliai dirbti nepajėgūs, jiems likusius 75 procentų atlyginimo iš mūsų kišenės primokės ministras Kukuraitis. Ne iš savo gi.

Apie šį protu nesuvokiamą Lietuvos valdžios idijotizmą, visišką nesiskaitymą su Lietuvos dirbančiaisiais, diskriminavimą Lietuvos vaikų, senelių, neįgaliųjų, turinčių daugiau negu 25 procentus darbingumo, aš sužinojau iš balandžio 27 dienos LNK laidos KK2.

Socialinių reikalų ir darbo ministerijos svetainėje visa tai yra išsamiai aprašoma:

https://www.ldb.lt/Informacija/PaslaugosDarbdaviams/Puslapiai/idarbinimas_subsidijuojant.aspx

Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2018/02/lietuvos-kelias-v4-ar-susinaikinimas.html

Žmogaus ar tautos noras susinaikinti yra vadinamas „Stokholmo sindromu“. Jau keli metai šiuo sindromu serga Švedija, Vokietija, Prancūzija, Belgija, lengvesne forma – kitos vakarų Europos valstybės. Šiandien mes kryžkelėje: ar eisime kartu su V4 šalimis, ar eisime tautos sunaikinimo keliu? Jei norime išlikti, reikia elgtis taip, kaip šiandien elgiasi Izraelis : visus nelegalus reikia deportuoti, o ne užsiimti jų „integracija“.

Suartėjimas su Vyšegrado grupės šalimis (V4) – vienintelis kelias Lietuvai, jei mes norime išlikti, nes Skandinavijos šalys ( 1, 2, 3 ), prie kurių, aš manau, per nesusipratimą mus nori priskirti, tai kelias į mūsų tautos sunaikinimą, tai mūsų Tautos mirtis nuo „Stokholmo sindromo“.

Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2018/01/jeigu-mes-neprabusim-tai-baigsis.html 

Vokietės savanorės Rebecca Sommer interviu lenkų portalui eurislam.pl, kurio ištraukas pateikiu žemiau, yra įspėjimas mums, lietuviams, kuo pasibaigs Lietuvos vyriausybės vykdomas beprotiškas Afrikos ir Azijos musulmonų vežimas į Lietuvą. Rebecca Sommer daug metų dirbo su taip vadinamais „pabėgėliais“ ir patirė, kad tai nėra jokie pabėgėliai, kad tai grobikai, kurie sunaikins europinę civilizaciją, jei jų vežimas nebus nutrauktas.

„Tarp mano globotinių, aš galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, kas integravosi. Dauguma gyvena iš socialinių pašalpų, gyvena laisvanoriškai sukurtuose geto ir gyvena tiktai su kitais musulmonais“- sako Rebecca Sommer.

Rebecca nuo 2013 metų dirbo su „pabėgėliais“, ji yra vienu iš pačių žinomiausių aktyvistų Vokietijoje, kovojusių už neribojamą šių žmonių vežimą į Vokietiją. Ji yra Berlyno dailininkė, žurnalistė, fotografė, dokumentinių filmų kūrėja ir žmogaus teisių aktyvistė. Ji dirbo su JTO organizacijomis, bendradarbiavo su žurnalais „Scene”, „The Face”, „Spirit” ir kt. Nuo 2013 ji yra pirmininkė Europos pagalbos pabėgėliams Arbeitsgruppe Flucht + Menschenrechte (AG F+M).

Šaltinis: http://www.propatria.lt/2017/01/australijos-migracijos-politikos.html

Interviu portalui POLITICO Australijos imigracijos politikos, į kurią vis dažniau dairosi Europos vadovai, kūrėjas Jimas Molanas pareiškė manantis, jog viskas, ko reikia Europai, kad išspręstų migracijos krizę, yra politinė valia.

Atsistatydinęs generolas ir Australijos prieglobsčio politikos bendraautorius J. Molanas teigia, kad migracijos krizė Europoje nėra neišvengiama. Australijos sėkmė, pasak jo, slypi „ne georgrafijoje, o valdžios veiksmuose“.

Molanas sako manantis, kad Europa galėtų perimti Australijos „trijų stulpų“ metodą: apsukinėti atgal laivus su migrantais Viduržemio jūroje, svarstyti prieglobsčio prašymus ne pačioje Europoje ir apgyvendinti pabėgėlių statusą gavusius asmenis užjūrio teritorijose.

Šaltinis: http://carnegie.ru/2015/04/22/ru-59882/i7p7

Двести восемнадцать тысяч нелегалов попали в Евросоюз в 2014 году, переплыв Средиземное море на чем придется. Гигантский людской поток, сопоставимый с населением целого Страсбурга, Венеции или Любека, пробился в Европу, прямо нарушая европейские законы. И это всего за один год и только по средиземноморскому направлению.

Цифра сама по себе довольно впечатляющая, но потребовалось, чтобы в этом году к ней добавилась череда кораблекрушений, в крупнейшем из которых погибло более 800 человек, чтобы европейские лидеры задумались о том, что с их миграционной политикой что-то не так. Что под завязку набитые нелегалами суденышки в Средиземном море — это не частные заботы Италии, Мальты, Испании или Греции, а огромная общеевропейская проблема. И ее невозможно решить только усилиями итальянских пограничников — нужно еще и подправить законодательство где-нибудь в далекой от Средиземноморья Швеции.

Без дна

Для обсуждения срочной миграционной реформы лидеры Евросоюза соберутся сегодня на внеочередной саммит. Но десять основных пунктов этого обсуждения, предложенные Федерикой Могерини, уже опубликованы, и по ним видно, что, несмотря на все громкие заявления и трагический новостной фон, с проблемой мигрантов в ЕС все останется по-старому.

Конечно, на какое-то время ситуацию подправят. Катастроф такого масштаба, как 19 апреля, в ближайшие месяцы постараются не допускать, но все это в порядке временной мобилизации после шока. А в долгосрочном периоде практически ни одна из перечисленных в десяти пунктах мер не сможет внести серьезный вклад в решение миграционной проблемы Евросоюза.

„Brangūs“ svečiai